Weer naar school!

Deze week hebben wij met veel plezier onze leerlingen weer ontvangen op school.
In de klassen is het nog een beetje wennen aan het feit dat maar de helft van de groep op school is. Tegelijkertijd is het heel erg fijn om weer samen les te krijgen. De leerlingen komen op twee dagen naar school, de andere dagen gaanwgaan ze thuis aan de slag met opdrachten die de leerkrachten opgegeven hebben.

Hoera! Weer naar school!

Deze week is er dagelijks aandacht besteed aan het welzijn van de kinderen. Naast het geven van de lessen zullen we ook de komende periode aandacht houden voor de sociale en emotionele ontwikkeling van de kinderen. De leerlingen krijgen ook bewegingslessen buiten aangeboden door de Lekker Fit leerkrachten.

Wij hebben er vertrouwen in dat wij, samen met u, de kinderen door deze nieuwe fase heen kunnen loodsen. Waarbij we veiligheid en leerplezier centraal zullen blijven stellen.