Meesters- en Juffendag

Ook de Meesters- en Juffendag verliep dit jaar anders dan anders. Het werd er, gelukkig, niet minder gezellig van! Het was ontroerend om te zien hoe de ouders en kinderen vanochtend bepakt en bezakt met bossen bloemen, cadeau-tasjes en pakjes aankwamen op het schoolplein. Het was zo lief hoe onze leerlingen vol trots hun presentjes overhandigen aan hun juf of meester in de klas.

We voelden heel goed dat dit niet alleen verjaardagscadeautjes waren, maar ook een blijk van waardering, aan het einde van een heel bijzonder schooljaar! En dat wordt dan weer heel erg door ons gewaardeerd!

Op onze Facebook pagina facebook.com/astalmaschool kunt u meer foto’s vinden van deze knoertgezellige verjaardag met spelletjes, optredens, een clown(?!), gezonde snacks en waterpret. Als uw kind al bij ons op school zit, kunt u op groepspagina van uw kind (via MSI) nog veel meer foto’s van vandaag, van de klas van uw eigen kind(eren) vinden!